MBC40-1015G
MBC40-1015G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBC40-1015G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBC40-1015G
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 40W
Product parameter
Onderdeel nummer MBC40-1015G Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CONVERTER 15V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3519 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 15V Voltage - Isolatie 4.242kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Serie MBC40
Vermogen (Watt) 40W Andere namen 179-2558
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 2.7A
goedkeuringen - toepassingen Medical
Gerelateerde producten
  • Deel#:MBC40-1015G-2
  • fabrikanten:Bel