MBC40-3002G
MBC40-3002G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MBC40-3002G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MBC40-3002G
Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CNVRTR 5.2V 14.6V -14.8V
Product parameter
Onderdeel nummer MBC40-3002G Fabrikant Bel
Beschrijving AC/DC CNVRTR 5.2V 14.6V -14.8V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1840 pcs Data papier
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 -14.8V Voltage - Output 2 14.6V
Voltage - Output 1 5.2V Voltage - Isolatie 4.242kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm) Serie MBC40
Vermogen (Watt) 40W Andere namen 179-2552
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 3
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 3 Output 5.2V 14.6V -14.8V 6A, 1.5A, 500mA 90 ~ 264 VAC Input Current - Output (Max) 6A, 1.5A, 500mA