Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC10F-270
SC10F-270
SC10F-270
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC10F-270 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC10F-270
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC10F-270 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 158239 pcs Data papier SC10F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm) afscherming Unshielded
Serie SC10F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 27µH Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Wirewound Inductor 2.6A 87 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 87 mOhm Max Huidige score 2.6A
Current - Verzadiging 1.84A
Gerelateerde producten
SC10F-390 Image
  • Deel#:SC10F-390
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
  • Op voorraad:130753
SC10F-121 Image
  • Deel#:SC10F-121
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 120UH 1.4A 330 MOHM
  • Op voorraad:135238
SC10F-561 Image
  • Deel#:SC10F-561
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
SC10F-180 Image
  • Deel#:SC10F-180
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
SC10F-120 Image
  • Deel#:SC10F-120
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 4.2A 50 MOHM SMD
SC10F-220 Image
  • Deel#:SC10F-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
SC10F-150 Image
  • Deel#:SC10F-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 3.8A 58 MOHM SMD
SC10F-271 Image
  • Deel#:SC10F-271
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
SC10F-471 Image
  • Deel#:SC10F-471
  • Beschrijving:FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
SC10F-560 Image
  • Deel#:SC10F-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
SC10F-330 Image
  • Deel#:SC10F-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
SC10F-680 Image
  • Deel#:SC10F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
SC10F-470 Image
  • Deel#:SC10F-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC10F-221 Image
  • Deel#:SC10F-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
SC10F-122 Image
  • Deel#:SC10F-122
  • Beschrijving:FIXED IND 1.2MH 400MA 3.67 OHM
SC10F-152 Image
  • Deel#:SC10F-152
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
SC10F-391 Image
  • Deel#:SC10F-391
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
SC10F-331 Image
  • Deel#:SC10F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
SC10F-181 Image
  • Deel#:SC10F-181
  • Beschrijving:FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
SC10F-151 Image
  • Deel#:SC10F-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 1.2A 400 MOHM