Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC10F-471
SC10F-471
SC10F-471
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC10F-471 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC10F-471
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer SC10F-471 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 138868 pcs Data papier SC10F Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm) afscherming Unshielded
Serie SC10F ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 470µH Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Wirewound Inductor 640mA 1.25 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max Huidige score 640mA
Current - Verzadiging 460mA
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
  • Op voorraad:160454
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 580MA 1.63 OHM
  • Op voorraad:138654
SC10F-470 Image
  • Deel#:SC10F-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC10F-680 Image
  • Deel#:SC10F-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 1.8A 200 MOHM SMD
SC10F-391 Image
  • Deel#:SC10F-391
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
SC10F-820 Image
  • Deel#:SC10F-820
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 1.68A 230 MOHM
SC10F-390 Image
  • Deel#:SC10F-390
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
SC10F-331 Image
  • Deel#:SC10F-331
  • Beschrijving:FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
SC10F-330 Image
  • Deel#:SC10F-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
SC10F-821 Image
  • Deel#:SC10F-821
  • Beschrijving:FIXED IND 820UH 500MA 2.44 OHM
SC110 Image
SC10F-560 Image
  • Deel#:SC10F-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 1.88A 180 MOHM
SC10F-181 Image
  • Deel#:SC10F-181
  • Beschrijving:FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
SC10F-221 Image
  • Deel#:SC10F-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
SC10F-220 Image
  • Deel#:SC10F-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
SC10F-270 Image
  • Deel#:SC10F-270
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
SC10F-681 Image
  • Deel#:SC10F-681
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 540MA 1.9 OHM