Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC3DF-150
SC3DF-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC3DF-150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC3DF-150
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC3DF-150 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 193191 pcs Data papier SC3DF Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm) afscherming Unshielded
Serie SC3DF ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 15µH Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Wirewound Inductor 920mA 400 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Huidige score 920mA
Current - Verzadiging 560mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC3BK2
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 13A 200V
  • Op voorraad:311
  • Deel#:SC3DF-220
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
  • Op voorraad:198006
  • Deel#:SC3DF-121
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
  • Op voorraad:174852
  • Deel#:SC3DF-1R0
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
  • Deel#:SC3DF-270
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
  • Deel#:SC3DF-181
  • Beschrijving:FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
  • Deel#:SC3DF-120
  • Beschrijving:FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
  • Deel#:SC3DF-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 400MA 2.64 OHM
  • Deel#:SC3BK6
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 13A 600V
  • Op voorraad:287
  • Deel#:SC3BK4F
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 11A 400V
  • Op voorraad:286
  • Deel#:SC3BK4
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 13A 400V
  • Op voorraad:311
  • Deel#:SC3DF-180
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
  • Deel#:SC3DF-2R2
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
  • Deel#:SC3DF-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
  • Deel#:SC3DF-100
  • Beschrijving:FIXED IND 10UH 1.1A 330 MOHM SMD
  • Deel#:SC3BK1F
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 11A 100V
  • Op voorraad:305
  • Deel#:SC3BK2F
  • Beschrijving:BRIDGE RECT 11A 200V
  • Op voorraad:267
  • Deel#:SC3DF-271
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM
  • Deel#:SC3DF-1R5
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
  • Deel#:SC3DF-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM