Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SC3DF-2R2
SC3DF-2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC3DF-2R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC3DF-2R2
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC3DF-2R2 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2.3A 108 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 190367 pcs Data papier SC3DF Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm) afscherming Unshielded
Serie SC3DF ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 2.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.122" (3.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 108 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 108 mOhm Max Huidige score 2.3A
Current - Verzadiging 1.08A
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC3DF-390
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
  • Op voorraad:197140
  • Deel#:SC3DF-3R3
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
  • Op voorraad:169848
  • Deel#:SC3DF-220
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM
  • Deel#:SC3DF-150
  • Beschrijving:FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
  • Deel#:SC3DF-470
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
  • Deel#:SC3DF-820
  • Beschrijving:FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
  • Deel#:SC3DF-270
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 800MA 618 MOHM
  • Deel#:SC3DF-180
  • Beschrijving:FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
  • Deel#:SC3DF-1R5
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5UH 2.6A 84 MOHM SMD
  • Deel#:SC3DF-560
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
  • Deel#:SC3DF-151
  • Beschrijving:FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
  • Deel#:SC3DF-680
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
  • Deel#:SC3DF-4R7
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
  • Deel#:SC3DF-221
  • Beschrijving:FIXED IND 220UH 270MA 6.65 OHM
  • Deel#:SC3DF-1R0
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
  • Deel#:SC3DF-330
  • Beschrijving:FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM
  • Deel#:SC3DF-181
  • Beschrijving:FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
  • Deel#:SC3DF-6R8
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
SC3DM-101 Image
  • Deel#:SC3DM-101
  • Beschrijving:FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
  • Deel#:SC3DF-271
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 240MA 7.52 OHM