Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0530-1R5
SCIHP0530-1R5
SCIHP0530-1R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0530-1R5 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0530-1R5
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 1.50UH 10.0A 200KHZ
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0530-1R5 Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 1.50UH 10.0A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 122463 pcs Data papier SCIHP0530 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.205" L x 0.193" W (5.20mm x 4.90mm) afscherming Unshielded
Serie SCIHP0530 ratings -
Q @ Freq - Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 1.5µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 6A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Huidige score 6A
Current - Verzadiging 10A