Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0420TB-R33
SCIHP0420TB-R33
SCIHP0420TB-R33
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0420TB-R33 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0420TB-R33
Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.33UH 11.0A 200KHZ
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0420TB-R33 Fabrikant Bel
Beschrijving IND SMD 0.33UH 11.0A 200KHZ Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 111493 pcs Data papier SCIHP0420TB Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.171" W (4.80mm x 4.35mm) afscherming Shielded
Serie SCIHP0420TB ratings -
Q @ Freq - Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 200kHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Wirewound Inductor 8.5A Nonstandard
DC Resistance (DCR) - Huidige score 8.5A
Current - Verzadiging 11A