Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0730-R33M
SCIHP0730-R33M
SCIHP0730-R33M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0730-R33M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0730-R33M
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0730-R33M Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330NH 20A 3.9 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 178723 pcs Data papier SCIHP0730 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) afscherming Shielded
Serie SCIHP0730 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 200kHz
Inductie 330nH Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Wirewound Inductor 20A 3.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.9 mOhm Max Huidige score 20A
Current - Verzadiging 28A