Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCIHP0730-R68M
SCIHP0730-R68M
SCIHP0730-R68M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCIHP0730-R68M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCIHP0730-R68M
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCIHP0730-R68M Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 196645 pcs Data papier SCIHP0730 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.268" W (7.30mm x 6.80mm) afscherming Shielded
Serie SCIHP0730 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 200kHz
Inductie 680nH Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 680nH Shielded Wirewound Inductor 15.5A 5.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.5 mOhm Max Huidige score 15.5A
Current - Verzadiging 22A