Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCR125B-150
SCR125B-150
SCR125B-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCR125B-150 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCR125B-150
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 5.1A 60 MOHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCR125B-150 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 15UH 5.1A 60 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83658 pcs Data papier SCR125B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm) afscherming Shielded
Serie SCR125B ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 2.52kHz
Inductie 15µH Hoogte - Zittend (Max) 0.232" (5.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 15µH Shielded Inductor 5.1A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Huidige score 5.1A
Current - Verzadiging 2.45A