Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCR125B-331
SCR125B-331
SCR125B-331
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCR125B-331 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCR125B-331
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330UH 1.33A 800 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCR125B-331 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 330UH 1.33A 800 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93142 pcs Data papier SCR125B Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.516" L x 0.476" W (13.10mm x 12.10mm) afscherming Shielded
Serie SCR125B ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 330µH Hoogte - Zittend (Max) 0.232" (5.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 330µH Shielded Inductor 1.33A 800 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Huidige score 1.33A
Current - Verzadiging 570mA