Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH2D18-2R2
SCRH2D18-2R2
SCRH2D18-2R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH2D18-2R2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH2D18-2R2
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2A 43 MOHM SMD
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH2D18-2R2 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2A 43 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 145109 pcs Data papier SCRH2D18 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm) afscherming Shielded
Serie SCRH2D18 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 2.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 2.2µH Shielded Inductor 2A 43 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max Huidige score 2A
Current - Verzadiging 850mA