Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SCRH3D16-101
SCRH3D16-101
SCRH3D16-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCRH3D16-101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCRH3D16-101
Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 100UH 350MA 1.95 OHM
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCRH3D16-101 Fabrikant Bel
Beschrijving FIXED IND 100UH 350MA 1.95 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 220197 pcs Data papier SCRH3D16 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) afscherming Shielded
Serie SCRH3D16 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Inductor 350mA 1.95 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max Huidige score 350mA
Current - Verzadiging 150mA