FS2L012NF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FS2L012NF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FS2L012NF |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | SJAD 12F OM2 OSP LT |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | FS2L012NF | Fabrikant | Belden |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | SJAD 12F OM2 OSP LT | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 26972 pcs | Data papier | |
| Categorie | Kabels, draden | Serie | * |
| Andere namen | BEL32728 | gedetailleerde beschrijving | Fiber Optic Cable |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
FS2K-TP - fabrikanten:
Micro Commercial Components (MCC) - Beschrijving:
DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
- Deel#:
FS2J-TP - fabrikanten:
DIODE 2A 600V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
FS2J-LTP - fabrikanten:
FS2K-LTP - fabrikanten: