FS2L012NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FS2L012NG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FS2L012NG |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL |
Product parameter
| Onderdeel nummer | FS2L012NG | Fabrikant | Belden |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FS_LT OM2 12F OSP UNI_12F_GEL | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 27755 pcs | Data papier | |
| Categorie | Kabels, draden | Serie | * |
| Andere namen | BEL32641 | gedetailleerde beschrijving | Fiber Optic Cable |
- Deel#:
FS2J-TP - fabrikanten:
Micro Commercial Components (MCC) - Beschrijving:
DIODE 2A 600V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
- Deel#:
FS2K-LTP - fabrikanten:
DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
FS2K-TP - fabrikanten:
FS2J-LTP - fabrikanten: