FS2L144ND
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FS2L144ND met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FS2L144ND |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | SJAD 144F OM2 OSP LT DRY |
| Leid Free Status / RoHS Status |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Product parameter
Product parameter
| Onderdeel nummer | FS2L144ND | Fabrikant | Belden |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | SJAD 144F OM2 OSP LT DRY | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 5854 pcs | Data papier | |
| Categorie | Kabels, draden | Serie | * |
| Andere namen | BEL32747 | gedetailleerde beschrijving | Fiber Optic Cable |
- Gerelateerde producten
- Gerelateerd nieuws
Gerelateerde producten
- Deel#:
FS2X1.5LG6NM - fabrikanten:
Panduit - Beschrijving:
WIRE DUCT SOLID BASE GRAY 6' - Op voorraad:
- Deel#:
FS2M-TP - fabrikanten:
Micro Commercial Components (MCC) - Beschrijving:
DIODE 2A 1000V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
FS2M-LTP - fabrikanten: