FS2L048NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FS2L048NG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | FS2L048NG |
|---|---|
| Fabrikant | Belden |
| Beschrijving | FS SJAD_LT OM2 48F OSP |
Product parameter
| Onderdeel nummer | FS2L048NG | Fabrikant | Belden |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FS SJAD_LT OM2 48F OSP | Leid Free Status / RoHS Status | |
| hoeveelheid beschikbaar | 7799 pcs | Data papier | |
| Categorie | Kabels, draden | Serie | * |
| Andere namen | BEL32602 | gedetailleerde beschrijving | Fiber Optic Cable |
- Deel#:
FS2M-LTP - fabrikanten:
Micro Commercial Components (MCC) - Beschrijving:
DIODE 2A 1000V HSMA DO-214AC - Op voorraad:
- Deel#:
FS2X1.5LG6NM - fabrikanten:
Panduit - Beschrijving:
WIRE DUCT SOLID BASE GRAY 6' - Op voorraad:
FS2M-TP - fabrikanten: