Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CTX500-1-52-R
CTX500-1-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTX500-1-52-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTX500-1-52-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH
(in US Dollars)
70 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CTX500-1-52-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 500UH 1.7A 361 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24379 pcs Data papier Low Cost Power Inductors
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.945" Dia x 0.602" W (24.00mm x 15.30mm) afscherming Unshielded