Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Arrays, Signal Transformers > CTX60-5P-R
CTX60-5P-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CTX60-5P-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CTX60-5P-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer CTX60-5P-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving INDUCT ARRAY 2 COIL 60UH SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5177 pcs Data papier CTX60-5P
Categorie Inductors, Coils, Chokes Tolerantie -
Size / Dimension 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) afscherming Unshielded
Serie Econo-Pac™ ratings -
Verpakking / doos Nonstandard SMD Andere namen CTX60-5P
CTX60-5P-ND
Temperatuur - Aantal Coils 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductance - parallel geschakeld 60µH
Hoogte 0.325" (8.26mm) gedetailleerde beschrijving Unshielded 2 Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series 60µH Inductance - Connected in Parallel 380 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.83A Nonstandard SMD
DC Resistance (DCR) - Serie - DC weerstand (DCR) - Parallel 380 mOhm Max
Huidige beoordeling - Serie 305mA Huidige beoordeling - Parallel 1.83A