Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1030-151-R
DR1030-151-R
DR1030-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1030-151-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1030-151-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1030-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 680MA 700 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 63850 pcs Data papier DR1030 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1030 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1326-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.118" (3.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Wirewound Inductor 680mA 700 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max
Huidige score 680mA Current - Verzadiging 860mA