DR10-250-D
DR10-250-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR10-250-D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR10-250-D
Fabrikant Panduit
Beschrijving CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR10-250-D Fabrikant Panduit
Beschrijving CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 107071 pcs Data papier DR10-250, DR14-250, DR18-250
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 10-12 AWG
Beëindiging Crimp terminal Type Angled - 90°, Flag
tabblad Breedte 0.250" (6.35mm) tabblad Dikte 0.032" (0.81mm)
tab Lengte - Serie Pan-Term®
Packaging Bulk Andere namen 298-11929
DR10-250-D-ND
montage Type Free Hanging (In-Line), Right Angle Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks Lengte - Overall -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant isolatie Diameter -
Isolatie Non-Insulated Geslacht Female
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated