Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1040-8R2-R
DR1040-8R2-R
DR1040-8R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1040-8R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1040-8R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 3.98A 29 MOHM
(in US Dollars)
850 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1040-8R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 3.98A 29 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 100344 pcs Data papier DR1040 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1040 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1398-2
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.98A 29 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max
Huidige score 3.98A Current - Verzadiging 4.6A