Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR1050-102-R
DR1050-102-R
DR1050-102-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR1050-102-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR1050-102-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1MH 430MA 1.95 OHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR1050-102-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 1MH 430MA 1.95 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70738 pcs Data papier DR1050 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±30% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) afscherming Shielded
Serie DR1050 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1762-2
DR1050-102-R-ND
DR1050102R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 1mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1mH Shielded Wirewound Inductor 430mA 1.95 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.95 Ohm Max
Huidige score 430mA Current - Verzadiging 480mA