Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR124-470-R
DR124-470-R
DR124-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR124-470-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR124-470-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 2.2A 149.6 MOHM
(in US Dollars)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR124-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 2.2A 149.6 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 73590 pcs Data papier DR124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1436-2
DR124470R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 47µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 149.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 149.6 mOhm Max
Huidige score 2.2A Current - Verzadiging 2.63A