Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR124-8R2-R
DR124-8R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR124-8R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR124-8R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 5.2A 26 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer DR124-8R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 5.2A 26 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79497 pcs Data papier DR124 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR124 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 8.2µH Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 5.2A 26 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max Huidige score 5.2A
Current - Verzadiging 6.22A