Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR125-331-R
DR125-331-R
DR125-331-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR125-331-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR125-331-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 330UH 1.06A 482 MOHM
(in US Dollars)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR125-331-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 330UH 1.06A 482 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 81691 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded