Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR125-560-R
DR125-560-R
DR125-560-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR125-560-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR125-560-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 56UH 2.31A 102 MOHM
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR125-560-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 56UH 2.31A 102 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 67425 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen DR125-560
DR125-560-ND
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 56µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 56µH Shielded Wirewound Inductor 2.31A 102 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 102 mOhm
Huidige score 2.31A Current - Verzadiging 3A