Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR74-151-R
DR74-151-R
DR74-151-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR74-151-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR74-151-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 690MA 591 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR74-151-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150UH 690MA 591 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 101647 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) afscherming Shielded
Serie DR ratings -
Q @ Freq - Packaging Cut Tape (CT)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1388-1
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.171" (4.35mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Wirewound Inductor 690mA 591 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 591 mOhm
Huidige score 690mA Current - Verzadiging 810mA