Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DR74-330-R
DR74-330-R
DR74-330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DR74-330-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DR74-330-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.41A 143 MOHM
(in US Dollars)
1100 pcs3300 pcs5500 pcs11000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DR74-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.41A 143 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85877 pcs Data papier DR Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) afscherming Shielded