Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1007R2-R30-R
FP1007R2-R30-R
FP1007R2-R30-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1007R2-R30-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1007R2-R30-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 300NH 51A 0.48 MOHM
(in US Dollars)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1007R2-R30-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 300NH 51A 0.48 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77322 pcs Data papier High Frequency Inductor CatFP1007 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm) afscherming Unshielded
Serie FLAT-PAC, FP1007 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1633-2
FP1007R2R30R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 300nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.256" (6.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 300nH Unshielded Wirewound Inductor 51A 0.48 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.48 mOhm
Huidige score 51A Current - Verzadiging 32A