Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1007R3-R15-R
FP1007R3-R15-R
FP1007R3-R15-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1007R3-R15-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1007R3-R15-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM
(in US Dollars)
650 pcs1300 pcs3250 pcs6500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1007R3-R15-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH 61A 0.29 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 71529 pcs Data papier FP1007 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm) afscherming Unshielded
Serie FLAT-PAC, FP1007 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 513-1648-2
FP1007R3-R15-R-ND
FP1007R3R15R
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 150nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.295" (7.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Wirewound Inductor 61A 0.29 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm
Huidige score 61A Current - Verzadiging 76A