Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008R4-R150-R
FP1008R4-R150-R
FP1008R4-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008R4-R150-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008R4-R150-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008R4-R150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88805 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie - Size / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
afscherming Unshielded Serie FP1008
ratings - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Nonstandard
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 150nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -