Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008R2-R150-R
FP1008R2-R150-R
FP1008R2-R150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008R2-R150-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008R2-R150-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH 74A 0.18 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008R2-R150-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 150NH 74A 0.18 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 89829 pcs Data papier Magnetics Short Form Catalog
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Size / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
afscherming Unshielded Serie FP1008
ratings - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos Nonstandard
Andere namen 283-4623-2 Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 150nH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 150nH Unshielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm Huidige score 74A
Current - Verzadiging 90A