Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008R6-R270-R
FP1008R6-R270-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008R6-R270-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008R6-R270-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLATPAC 270NH 44A 2PADS SMT
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 92128 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008R6-R270-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLATPAC 270NH 44A 2PADS SMT Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 92128 pcs Data papier FP1008R5, R6 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) afscherming Shielded
Serie FP1008 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 270nH Hoogte - Zittend (Max) 0.315" (8.00mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 270nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm
Huidige score 74A Current - Verzadiging 32A