Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > FP1008R7-R180-R
FP1008R7-R180-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FP1008R7-R180-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FP1008R7-R180-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLAT PAC, 180NH, 60A,2 PADS,
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 79774 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FP1008R7-R180-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving IND FLAT PAC, 180NH, 60A,2 PADS, Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 79774 pcs Data papier FP1008R7 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.425" L x 0.323" W (10.80mm x 8.20mm) afscherming Shielded
Serie FP1008 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 180nH Hoogte - Zittend (Max) 0.323" (8.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 180nH Shielded Inductor 72A 0.12 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.12 mOhm
Huidige score 72A Current - Verzadiging 46A