Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HCV1206-2R0-R
HCV1206-2R0-R
HCV1206-2R0-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HCV1206-2R0-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HCV1206-2R0-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HCV1206-2R0-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 2UH 12A 6 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29748 pcs Data papier HCV1206 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm) afscherming Unshielded
Serie HCV1206 ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-4588-6
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.201" (5.10mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 2µH Unshielded Wirewound Inductor 12A 6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6 mOhm
Huidige score 12A Current - Verzadiging 16A