Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HCV1206-R42-R
HCV1206-R42-R
HCV1206-R42-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HCV1206-R42-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HCV1206-R42-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
(in US Dollars)
550 pcs1100 pcs2750 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HCV1206-R42-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 54781 pcs Data papier HCV1206 Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.480" L x 0.386" W (12.20mm x 9.80mm) afscherming Unshielded
Serie HCV1206 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-4584-2
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 420nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.201" (5.10mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 420nH Unshielded Wirewound Inductor 16A 3.15 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 3.15 mOhm
Huidige score 16A Current - Verzadiging 42A