Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MP2A-101-R
MP2A-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MP2A-101-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MP2A-101-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 390MA 2.015 OHM
(in US Dollars)
3900 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MP2A-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 390MA 2.015 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 41324 pcs Data papier MP2A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) afscherming Unshielded
Serie MICRO-PAC PLUS™ ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-4267-2
MP2A-101
MP2A-101-ND
MP2A-101-R-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 2.015 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.015 Ohm
Huidige score 390mA Current - Verzadiging 450mA