Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MP2A-330-R
MP2A-330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MP2A-330-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MP2A-330-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 790MA 476 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer MP2A-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 790MA 476 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53073 pcs Data papier MP2A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) afscherming Unshielded
Serie MICRO-PAC PLUS™ ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-5254-2
MP2A-330
MP2A-330-ND
MP2A-330-R-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Fabrikant Standaard Levertijd 25 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 33µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 33µH Unshielded Wirewound Inductor 790mA 476 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 476 mOhm
Huidige score 790mA Current - Verzadiging 790mA