Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SDH3812-8R2-R
SDH3812-8R2-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDH3812-8R2-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDH3812-8R2-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 730MA 410 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer SDH3812-8R2-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2UH 730MA 410 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5552 pcs Data papier SDH3812 SeriesSwitching Regulator Inductor Appl Guide
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) afscherming Shielded
Serie SDH3812 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 8.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 410 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 410 mOhm Max
Huidige score 730mA Current - Verzadiging 960mA