SDH400PS12
SDH400PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SDH400PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SDH400PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 400W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 293 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SDH400PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 12V 400W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 293 pcs Data papier SDH400 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 7.00" L x 5.00" W x 1.25" H (177.8mm x 127.0mm x 31.7mm) Serie SDH400
Vermogen (Watt) 400W Andere namen 1470-2790
Temperatuur 0°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist - Fabrikant Standaard Levertijd 15 Weeks
doeltreffendheid 88% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 33.33A 90 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 33.33A goedkeuringen CB, TUV, UL
toepassingen ITE (Commercial)
Gerelateerde producten
SDH400PS24 Image
  • Deel#:SDH400PS24
  • fabrikanten:XP Power
  • Beschrijving:AC/DC CONVERTER 24V 400W
  • Op voorraad:223
  • Deel#:SDHD5KM
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:DIODE GEN PURP 5KV 1A
  • Op voorraad:641
  • Deel#:SDHD5K
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:DIODE GEN PURP 5KV 600MA