Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2B-221-R
UP2B-221-R
UP2B-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2B-221-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2B-221-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM
(in US Dollars)
550 pcs1100 pcs2750 pcs5500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP2B-221-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 220UH 773MA 671.7 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76607 pcs Data papier UNI-PAC (-R)
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) afscherming Unshielded