Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2B-471-R
UP2B-471-R
UP2B-471-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2B-471-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2B-471-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 553MA 1.31 OHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP2B-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 553MA 1.31 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84094 pcs Data papier UNI-PAC (-R)
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) afscherming Unshielded
Serie UNI-PAC™ ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 283-4078-6
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 470µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Wirewound Inductor 553mA 1.31 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.31 Ohm Max
Huidige score 553mA Current - Verzadiging 427mA