Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2B-820-R
UP2B-820-R
UP2B-820-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2B-820-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2B-820-R
Fabrikant Eaton
Beschrijving FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer UP2B-820-R Fabrikant Eaton
Beschrijving FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83836 pcs Data papier UNI-PAC (-R)
Categorie Inductors, Coils, Chokes Voltage - Breakdown -
Gebruik Unshielded Type Wirewound
Size / Dimension 0.550" L x 0.410" W (13.97mm x 10.41mm) Serie UNI-PAC™
RoHS Status Digi-Reel® ratings -
Polarisatie Nonstandard Andere namen 283-4081-6
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer UP2B-820-R Hoogte - Zittend (Max) 0.236" (6.00mm)
hardware Type 82µH Frequentie - Test -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 223.5 mOhm Max Uitgebreide beschrijving 82µH Unshielded Wirewound Inductor 1.34A 223.5 mOhm Max Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Diameter - Schouder -
Beschrijving FIXED IND 82UH 1.34A 223.5 MOHM Vertragingstijd 100kHz
DC Resistance (DCR) 1.03A Huidige score 1.34A