Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2SC-120-R
UP2SC-120-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2SC-120-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2SC-120-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 12UH 1.8A 80 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer UP2SC-120-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 12UH 1.8A 80 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4683 pcs Data papier UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) afscherming Shielded
Serie UNI-PAC™ 2SC ratings -
Q @ Freq 60 @ 100kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 12µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.205" (5.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 25MHz
gedetailleerde beschrijving 12µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 80 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max
Huidige score 1.8A Current - Verzadiging 3.3A