Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2SC-270-R
UP2SC-270-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2SC-270-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2SC-270-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer UP2SC-270-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 27UH 1.3A 120 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4812 pcs Data papier UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) afscherming Shielded
Serie UNI-PAC™ 2SC ratings -
Q @ Freq 50 @ 100kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.205" (5.20mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 16MHz
gedetailleerde beschrijving 27µH Shielded Wirewound Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Huidige score 1.3A Current - Verzadiging 2.2A