Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2T-101-R
UP2T-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2T-101-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2T-101-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.2A 270.7 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UP2T-101-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 100UH 1.2A 270.7 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5152 pcs Data papier UP2T SeriesUP2T Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm) afscherming Unshielded
Serie UNI-PAC™ 2T ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen UP2T-101
UP2T-101-ND
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 100µH Hoogte - Zittend (Max) 0.390" (9.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.2A 270.7 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 270.7 mOhm Max Huidige score 1.2A
Current - Verzadiging 950mA