Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2SC-820-R
UP2SC-820-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2SC-820-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2SC-820-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 82UH SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer UP2SC-820-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 82UH SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4472 pcs Data papier UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) afscherming Shielded
Serie UNI-PAC™ 2SC ratings -
Q @ Freq 85 @ 100kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Temperatuur -25°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 82µH Hoogte - Zittend (Max) 0.205" (5.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8MHz Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 82µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 380 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Huidige score 750mA Current - Verzadiging 1.27A