Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2T-470-R
UP2T-470-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2T-470-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2T-470-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 1.7A 138.8 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer UP2T-470-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 47UH 1.7A 138.8 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3969 pcs Data papier UP2T SeriesUP2T Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm) afscherming Unshielded